Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zarezerwuj sobie rycerskie ferie w zamku Grodziec

Przez   /   16/01/2023  /   No Comments

W trakcie ferii zimowych – od 13 do 26 lutego – zamek Grodziec zaprasza zorganizowane grupy do siebie na rycerską przygodę. Będą mogły przeżyć niezwykły dzień w warowni zbudowanej na wygasłym wulkanie.

“To program dla tych, którzy chcą spędzić czas w rycerskim stylu, poznając od wewnątrz zamkowe życie. Charyzmatyczny przewodnik opowie o niezwykłych dziejach zamczyska na wygasłym wulkanie i pokaże wszystkie zakamarki twierdzy. Podczas warsztatów nie zabraknie konkurencji, zabaw i gier” – zapowiadają organizatorzy ferii.

Turyści, którzy kiedykolwiek odwiedzili Grodziec, wiedzą, jakie wrażenie robią solidne mury zamczyska wyłaniające się spomiędzy starego lasu porastającego dawny wulkan. To miejsce wygląda tajemniczo i magicznie niezależnie od tego, czy spadł śnieg, świeci słońce, leje deszcz lub wnoszą się mgły. Niezwykła i pełna zagadek jest też historia zamku, który powstawał jako siedziba śląskich Piastów a w okresie II wojny światowej służył za schronienie byłemu ambasadorowi Hitlera w Tokio, Londynie i Moskwie.

Ferie będą okazją, by nie tylko posłuchać opowieści przewodnika, ale też – dosłownie – dotknąć historii.

Piszcie na rezerwacje@grodziec.net , by poznać szczegóły lub zarezerwować udział.

RYC. ZAMEK GRODZIEC

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1718876011882

SDK Atrium zaprasza na piknik plastyczno-ekologiczny

Read More →