AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  KONTAKT

KONTAKT

TYGODNIK 24Legnica – 24Lubin, www.24legnica.pl

ul.Najświętszej Marii Panny 5B/2

59-220 Legnica

tel. 606 715 214,  784 604 641

Reklama: reklama@24legnica.pl, tel. 609 199 520

i.czastka@24legnica.pl

Redakcja: redakcja@24legnica.pl, p.kanikowski@24legnica.pl


admin2

Łukasz Żygadło

Piotr Kanikowski

Kanikowski

5 komentarze

 1. Łukasz pisze:

  Współpracuję już z 56 firmami dla których pozyskuję nowych klientów poprzez kampanie na Facebooku. W ramach współpracy również za darmo tworzę stronę na Facebooku jeżeli takiej nie posiadasz. Umowy ze mna sa miesięczne i w każdej chwili możesz ja wypowiedzieć. Czy mogę przesłać ofertę ?

 2. Andrzej pisze:

  Pani ze straży pożarnej z Grodźca regulująca ruchem na imprezie na zamku w Grodźcu od godziny 10.00 12.08.23 r. jest bardzo wulgarna w stosunku do wjeżdżających turystów na zamek w Grodźcu. Rzuca epitety, przeklina. Kto taką tam dał, która nie ma o niczym pojęcia a szarogęsi się i chce wszystkim rządzić. Trochę kultury i życzliwości. Turyści przyjeżdżają tam i zostawiają pieniądze, a taka pani odraża swoim zachowaniem do kolejnych odwiedzin zamku.

 3. Jacek pisze:

  Dam wam darmową wskazówkę Państwo 24legnica.pl. Czcionka szeryfowa nie nadaje się do treści zamieszczonej w internecie. Jest mało czytelna.
  Trochę słabo jak na portal, który przegląda sporo osób.

 4. Gość pisze:

  Drodzy pracownicy 24legnica.pl. Waszych artykułów nie można czytać. Litery są stanowczo za jasne i jakieś takie dziwne, jakby nie ta trzcionka, co potrzeba. Czy nikt wam do tej pory nie powiedział, żebyście coś z tym fantem zrobili?

 5. kuba zapłata pisze:

  Witam nazywam się Jakub Zaplata i mam 32 lata. Maluje od dziecka. posługuje się węglem, ołówkami, pastelami, farbami akrylowymi jak i farbami akwarelowymi. Wiec mam zaszczyt zaprosić na najnowszą wystawę moich prac PT. Legendarni muzycy, która odbędzie się 17 lutego. Są to portrety muzyki tj. Louis Armstrong. Aretha Franklin, Steve Wonder, Freddie Mercury, Jimmy Hendrix i Ray Charles. wszystkie wykonane na papierze fakturowanym bloku Canson, w formacie 29,7 x 42 cm.
  Seria powstała w 2013 roku. Na koncie mam 15 wystaw w tym jedną w Galerii Piastów w Legnicy (dawno temu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>