wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Zagrali po niemiecku. Deutsch Wagen Tour w Kunicach

Przez   /   31/03/2014  /   No Comments

W dniu 31.03.2014 uczniowie z Gimnazjum mieli możliwość uczestniczyć w projekcie Deutsch Wagen Tour. Uczniowie klasy III SP w Kunicach zaprezentowali przed gimnazjalistami i zaproszonymi gośćmi przedstawienie teatralne, które zostało nagrane do konkursu organizowanego przez Goethe Institut.

W dniu 31.03.2014 o godz. 9.00 w Gimnazjum w Spalonej odbyły się warsztaty językowe realizowane przez Goethe Institut „ Deutsch-Wagen-Tour.”

Projekt został nagrodzony certyfikatem „EUROPEAN LANGUAGE LABEL” – europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.

W tym dniu uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kunicach zaprezentowali krótkie przedstawienie w języku niemieckim pt.: „ Wir suchen einen Mann fur unsere Prinzessin”, następnie gimnazjaliści wzięli udział w lekcji j. niemieckiego – prowadzonej w niekonwencjonalny sposób poprzez śmiech i zabawę.

Nauczyciele j. niemieckiego Beata Orłowska – Mielniczuk,  Agnieszka Sitarz – Pytlak

FOT. SP KUNICE

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2368 dni temu dnia 31/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 31, 2014 @ 2:38 pm
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

student-3038994_1920

Nowe kierunki studiów podyplomowych w PWSZ

Read More →