Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Startup burmistrza. Robert Pawłowski wraca do biznesu

Przez   /   13/05/2024  /   No Comments

Robert Pawlowski, który po 10 latach zarządzania Złotoryją ustąpił ze stanowiska burmistrza, zaczyna nowy etap życia z nową firmą i50.pl Dom Twórczy. Wykorzystując doświadczenie zdobyte podczas pracy w ratuszu, oferuje nieszablonowe usługi dla samorządów i przedsiębiorców, m.in. konsulting i wykonanie raportów rocznych, strategii czy kampanii informacyjnych, działania antyhejterskie, projektowanie i wykonanie artykułów reklamowych, zakładanie, prowadzenie i wspomaganie stron internetowych.

Obejmując w 2014 roku stanowisko burmistrza Złotoryi Robert Pawłowski złożył wyborcom obietnicę, że nie przyspawa się do fotela i po dwóch kadencjach zrezygnuje z kandydowania na trzecią. Słowa dotrzymał. Jednocześnie przygotował do przejęcia władzy swego zastępcę Pawła Kuliga. Wspomógł go swym autorytetem w kampanii wyborczej i przyczynił się do wygrania wyborów samorządowych.

Robert Pawłowski nie ukrywa, że z ulgą wraca do biznesu. “25 lat prowadziłem własne firmy w branży papierniczej – handlową i produkcyjną. 8 lat tworzyłem społecznie szczególny w swoim rodzaju miesięcznik i prowadziłem klub fotograficzny. Przez ponad 9 lat kierowałem najstarszym miastem w Polsce łącząc doświadczenie biznesowe, wiedzę wyniesioną z uczelni oraz tę zdobytą w działalności społecznej. Dzisiaj mogę zaoferować swoje usługi zarówno jako konsultant współpracujący z jednostkami samorządu przy opracowywaniu dokumentów o charakterze informacyjnym oraz strategicznym, ale również jako dostawca usług i towarów wykorzystywanych w szeroko rozumianej promocji” – pisze Robert Pawłowski na stronie i50.pl Dom  Twórczy.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Deszcz nie popsuł święta mieszkańcom Złotoryi

Read More →