Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjanci zatrzymali paserów podczas demontażu aut

Przez   /   31/10/2017  /   No Comments

Legniccy policjanci zlikwidowali następną dziuplę samochodową mieszczącą się na terenie Legnicy. W magazynie znajdującym się na prywatnej posesji, ujawnili elementy pięciu pociętych samochodów marki Audi skradzionych na terenie Niemiec. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z tym przestępczym procederem. Zatrzymany duet został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Mężczyznom grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy kilka dni temu, natrafili na trop dziupli samochodowej, usytuowanej na terenie miasta Legnicy. Posesja usytuowana była na obrzeżach miasta w miejscu, które nie budziło żadnych podejrzeń.
26 października br. po wejściu funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na teren nieruchomości okazało się, że w pomieszczeniach magazynowych znajduje się kilka pociętych samochodów marki Audi. Auta głównie pochodziły z kradzieży mających miejsce na terenie Niemiec, a dokonanych zaledwie kilkanaście, a nawet kilka dni wcześniej.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z tą sprawą: 44 i 33 -letniego mieszkańca Legnicy, którzy skradzione samochody dzielili na podzespoły.

Funkcjonariusze obojgu zatrzymanym ogłosili zarzuty paserstwa, dotyczące ukrywania pięciu samochodów skradzionych za zachodnią granicą, wartych ponad 340 tysięcy złotych.

Sąd Rejonowy w Legnicy na wniosek Prokuratura Prokuratury Rejonowej w Legnicy aresztował podejrzanych na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1017 dni temu dnia 31/10/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 31, 2017 @ 11:35 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kiernikowski 116_640x426-0

Biskup legnicki zakazał ks. M. sprawowania Eucharystii

Read More →