DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Modrzejewska kłania się pracownikom służby zdrowia

Przez   /   27/03/2020  /   1 Comment

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dyrektor Jacek Głomb z zespołem Teatru Modrzejewskiej dziękują pracownikom służby zdrowia. Po wznowieniu działalności chcą zaedykować im jeden ze spektakli i wystawić go bezpłatnie tylko dla nich.

Do lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek i osób związanych ze służbą zdrowia

Podziwiamy Was i jesteśmy wdzięczni za ogromne poświęcenie w walce z wirusową zarazą! To dla nas pracujecie ponad siły w warunkach bezpośredniego zagrożenia utratą zdrowia, a nawet życia. W dniu naszego święta, jakim jest obchodzony 27 marca corocznie Międzynarodowy Dzień Teatru, wykrzykujemy z całego serca i duszy – dziękujemy!

Obiecujemy. Z chwilą wznowienia publicznej działalności naszego teatru jeden ze spektakli z naszego repertuaru będzie specjalnie Wam dedykowany i wystawiony bezpłatnie tylko dla Was. Gdy minie zagrożenie zakażeniami zaprosimy chętnych pracowników służby zdrowia na naszą widownię. Oby było to możliwe jak najszybciej!

Życzymy Wam bezpiecznych warunków pracy i moc zdrowia!

Dyrektor Jacek Głomb z Zespołem Teatru Modrzejewskiej w Legnicy

Legnica, 27 marca 2020 r.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 64 dni temu dnia 27/03/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 27, 2020 @ 3:13 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. Krzychu pisze:

    Dziękujemy i jednocześnie przypominamy, że od dawien dawna w Polsce nie istnieje służba zdrowia tylko ochrona zdrowia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zietal

Ziętal jedzie. Koronawirus nie wstrzymuje rowerzysty

Read More →