AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Przez   /   12/08/2020  /   No Comments

W najbliższą niedzielę (16 sierpnia) zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim”, organizowanym przez Urząd Miasta w Legnicy. Tym razem w sobotę z powodu święta nie odbędą się zajęcia dla seniorów.


W niedzielę w godz. 11.00–13.00 na Polanie Angielskiej zajęcia poprowadzi nasz kolejny partner – Fitness World Galeria Ferio. Instruktorka klubu – Anna Kozdroń zaproponuje dwa bloki zajęć.
Rozciągnie na Polanie, czyli bezpieczna gimnastyka skupiająca się na rozgrzaniu oraz rozciągnięciu mięśni. Natomiast druga część zajęć będzie poświęcona nieco aktywniejszym, choć nadal łagodnym ćwiczeniom ciała. Obie propozycje przeznaczone są dla osób z każdej grupy wiekowej oraz dla tych, którzy potrzebują relaksu i łagodnego odpoczynku od dnia codziennego.
Co powinniście wziąć na legnickie, słodkie leniuchowanie?
Najważniejsze to dobry humor i pozytywna energia!
Zabierzcie również swoje maty do ćwiczeń, koce, leżaczki i prowiant piknikowy z ekologicznym wyposażeniem.
Jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa?
Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, zalecamy zabranie ze sobą płynu do dezynfekcji rąk oraz – na wszelki wypadek – maseczki ochronnej. Na miejscu rozłóżcie swoje koce co najmniej 2 metry od osób, które nie należą do najbliższej rodziny, tak by każdy czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. URZĄD MIASTA W LEGNICY. FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

4_Sba2HA

Najpiękniejsi na Dolnym Śląsku. Kim są, skąd są?

Read More →