helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Ostatnie dni zapisów na Kunicki Bieg Raggae

Przez   /   12/08/2020  /   No Comments

Trwają zapisy na tegoroczny Kunicki Bieg Reggae organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach. Bieg odbędzie się 22 sierpnia.

Start o godz. 10. Zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse: 5, 10 oraz 20 km. Trasa biegu prowadzi wokół malowniczego Jeziora Kunickiego i jest atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Do 13 sierpnia przy zapisie elektronicznym wpisowe wynosi 60 zł. W dniu zawodów wpisowe wynosić będzie 80 złotych. Przy weryfikacji uczestników każdy otrzyma pakiet startowy, w którym będzie napój izotoniczny, koszulka pamiątkowa i talon na posiłek regeneracyjny. Na mecie po ukończonym biegu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekać będą cenne nagrody.

Kunicki Bieg Reggae jak co roku jest imprezą towarzyszącą Festiwalowi Reggae Nad Jeziorem, który każdego roku przyciąga tłumy ludzi chcących zrelaksować się nad Jeziorem Kunickim przy rytmach słonecznej Jamajki. W tym roku gwiazdą IX Festiwalu Reggae Nad Jeziorem będzie formacja Bakshish, legenda polskiego reggae.

Aktualnie na liście startowej mamy około 90 zawodników

Zapisy TUTAJ.

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach

RYC. GOKiS

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

volleyball_wroclaw_z_umowa_sponsorska_z_kghm

Pięć klubów, które dostaną kasę od KGHM w tym sezonie

Read More →