Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zwiedzaj Grodziec, przeżyj przygodę. Nocnie i rodzinnie

Przez   /   28/10/2022  /   1 Comment

Nocne zwiedzania – inscenizowane, emocjonujące, z mnóstwem niespodzianek – są hitem w ofercie zamku Grodziec. 5 listopada o godz. 18 jest organizowane kolejne. A 12 listopada o godz. 17 będzie można po raz pierwszy wziąć udział w zwiedzaniu rodzinnym – z bajkową historią o paskudnych pasibrzuchach.

„Powrót do przyszłości” – Nocne Zwiedzanie zamku Grodziec

Odkrywaj Grodziec oczami XVI-wiecznego wędrowca. Znajdź się w samym środku wydarzeń zamku – miejsca, które rozkwitało wieki temu. Przeżyj chwile grozy i poczuj zapach prochu zdobywanej twierdzy. Czy podróż w czasie jest możliwa?
Przekonaj się, odwiedzając jeden z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych zamków na Dolnym Śląsku – Zamek Grodziec.
Weź udział w Nocnym Zwiedzaniu!

5 listopada 2022 | godz. 18:00 Zamek Grodziec
BILETY: 50 zł | dostępne na stronie internetowej: https://abilet.pl/wydarzenie/nocne-zwiedzanie-zamku-grodziec-powrot-do-przyszlosci-9329 lub stacjonarnie w Zamku Grodziec (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, tel. 504 051 022).

Bajeczna historia – rodzinna, magiczna przygoda w zamku Grodziec!

Zamek Grodziec zaprasza całe rodziny na wyjątkowe, premierowe zwiedzanie pn. Bajeczna historia.
Podróż w czasie. Zamkowa oberża, magiczny klucz, książę legnicko-brzeski, uczta oraz…paskudne pasibrzuchy, które chcą wszystko zabrać i zniszczyć! Czy uda się je powstrzymać i ustrzec przyszłość przed przeszłością?
Zaskakujący scenariusz oraz historia, która wciągnie zarówno dzieci jak i dorosłych. Wszystko podczas rodzinnego zwiedzania Zamku Grodziec!

12 listopada 2022 | godz. 17:00 Zamek Grodziec
BILETY: 50 zł / os. dostępne na stronie: https://abilet.pl/wydarzenie/bajeczna-historia-rodzinne-zwiedzanie-zamku-grodziec-9306 lub stacjonarnie w Zamku Grodziec (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, tel. 504 051 022.

FOt./ RYC. ZAMEK GRODZIEC

    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. Uczeń pisze:

    Nareszcie na zamek przyszła KULTURA a nie chałtura.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Surtarang (fot. Przemek Banaś)

Mantry. Koncert Surtarang i Muon w Akademii Rycerskiej

Read More →