Starostwo1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

“Faustynka” pokaże, jak Polskę malują mali patrioci

Przez   /   02/11/2022  /   No Comments

5 listopada na terenie dworca PKP w Legnicy Stowarzyszenie od serca “Faustynka” pokaże prace nadesłane z różnych stron Polski na wystawę upamiętniającą Święto Niepodległości. Przygotowano szereg dodatkowych atrakcji. Będą recytacje polskiej poezji i młodzi artyści wykonujący patriotyczne pieśni na gitarze i akordeonie.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace plastyczne o Polsce wykonane  w Pracowni Plastycznej “Podróż do świata sztuki” prowadzonej przez “Faustynkę”, w Świetlicy Terapeutycznej nr 1 w Legnicy, w Szkole Podstawowej nr 6 w Legnicy, w Szkole Podstawowej nr 2 w Bolesławcu, w Przedszkolu nr 107 “Słoneczko” we Wrocławiu, w Przedszkolu nr 147 we Wrocławiu, w Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sztuki w Legnickim Polu, w Zespole Szkół Publicznych w Legnickim Polu, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim.

Organizatorzy zapraszają do sali na dworcu PKP w Legnicy 5 listopada o godz. 15.
FOT. MATERIAŁY STOWARZYSZENIA OD SERCA “FAUSTYNKA”
    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

P1145610 (Copy)

Dzięki Spynaczowi i Leroy Merlin rośnie apetyt. Na co?

Read More →