Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Złodziej z pękiem kluczy buszował po hotelu

Przez   /   19/07/2019  /   No Comments

23-letni legniczanin skradł pęk hotelowych kluczy. Z ich pomocą włamał się do sali konferencyjnej legnickiego hotelu i ukradł m.in. telefon komórkowy oraz rzutnik. Łupem się nie nacieszył – w środę po godz. 21 zatrzymali go wezwani na interwencję funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas pracy z zatrzymanym policjanci z wydziału kryminalnego udowodnili mu dodatkowo kradzież konsoli za 1,5 tys. zł w jednym z legnickich sklepów.

- Kradzież z włamaniem, w przeciwieństwie do kradzieży, nie jest czynem przepołowionym – dopowiada st. sierż. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. -Sprawca odpowiada za przestępstwo niezależnie od wartości skradzionej rzeczy. Czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.  W przypadku mniejszej wagi, sąd może orzec karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 148 dni temu dnia 19/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 19, 2019 @ 3:25 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

girl-2239965_1920

Kolejne kobiety dręczone przez “wor w zakonie”

Read More →