DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Złodziej pobił obsługę sklepu, by nie zabrano mu cukierków

Przez   /   22/10/2019  /   No Comments

22-letni złodziej słodyczy z Legnicy uderzył pracownika sklepu, który próbował powstrzymać go przed kradzieżą. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 3 lat pozbawienia wolności.

- W minioną sobotę po godzinie 19 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy z polecenia dyżurnego udali się do jednego ze sklepów na terenie miasta, gdzie miało dojść do kradzieży rozbójniczej – relacjonuje sierżant sztabowa Anna Tersa z zespołu prasowego. -  Jak się okazało 22-letni mieszkaniec Legnicy dokonał kradzieży słodyczy, jednak został zauważony przez obsługę. Sprawca w celu utrzymania przy sobie skradzionego towaru, uderzył pracownika sklepu i groził mu. Jego łupem padły batony i cukierki na łączną kwotę około 33 zł. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do policyjnego aresztu. Prokuratura Rejonowa w Legnicy na wniosek Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 220 dni temu dnia 22/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 22, 2019 @ 11:50 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Rosną jak na drożdżach

Legnica. Fontanny w parku rosną jak na drożdżach

Read More →