Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zbiórka na wolierę dla lisów uratowanych z Goliszowa

Przez   /   09/10/2019  /   No Comments

Wrocławska Ekostraż prowadzi  internecie zbiórkę pieniędzy na budowę woliery dla czterech lisów ocalonych przed śmiercią z fermy w Goliszowie koło Chojnowa. Zwierzęta wycierpiały swoje od ludzi – pora zrobić dla nich coś dobrego. TU LINK  jeśli chcesz pomóc. UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Tam żyły i tam umierały. Na kratach klatek. Nikt nawet specjalnie nie przejmował się uprzątaniem ich umęczonych martwych ciał – leżały w klatkach i pod klatkami. Tam, gdzie umarły. Jadały średnio co 3 dni papkę złożoną ze zmielonych popsutych jajek i jednodniowych kurcząt.

Podczas interwencji wraz ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki na fermie pod Chojnowem zabraliśmy 4 lisy, które od razu trafiły pod naszą opiekę. Liski były wychudzone i zaniedbane, cierpiały z powodu biegunek i pasożytów. Jeden z lisków miał wynicowany na zewnątrz fragment jelita.


Liski są już po leczeniu. Nie chcemy ich trzymać tak, jak są trzymane na fermach futrzarskich przez całe życie, w ciasnych klatkach – stąd zbieramy na porządną wolierę, w której pod naszą opieką będą miały piękne życie.

Źródło: zrzutka.pl/a3xbn5

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 137 dni temu dnia 09/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 9, 2019 @ 11:01 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

boar-2504313_1280

Rzeź dzików. Wojewoda każe zabić prawie 5 tys. sztuk

Read More →