Starostwo1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Proponowała policjantom, by puścili ją za 10 tys. zł

Przez   /   24/01/2023  /   1 Comment

Nietrzeźwa 19-latka z Legnicy obrzuciła policjantów wyzwiskami a potem zaproponowała im łapówkę w zamian za odstąpienie od czynności. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, o czwartej nad ranem, policjanci zostali wezwani na interwencje domową na terenie Legnicy. Kiedy przyjechali na miejsce, zastali zamknięte drzwi. Kobieta, która dzwoniła po pomoc, nie chciała ich wpuścić do środka. W wulgarny sposób dała im znać, żeby sobie poszli. Funkcjonariusze nie dali się spławić. Chwile później przebywający w mieszkaniu mężczyzna odryglował zamek, co dodatkowo zdenerwowało jego 19-letnią towarzyszkę.

- Kiedy mundurowi weszli do mieszkania, kobieta nadal wyzywała policjantów, w związku z czym popełniła przestępstwo z artykułu 226 Kodeksu Karnego – informuje mł. asp. Anna Tersa. – Ponadto znajdowała się w stanie nietrzeźwości mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy policjanci zatrzymali kobietę w celu wytrzeźwienia w PDOZ i jechali z nią do komendy, proponowała im wręczenie korzyści majątkowej w kwocie 10 tys. zł. w zamian za odstąpienie od czynności.

19-latka wytrzeźwiała w celi, a potem usłyszała zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Legnicy na wniosek Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zastosowała wobec zatrzymanej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju. Kobietę czeka rozprawa przed sądem, który może w tym przypadku orzec nawet 8 lat więzienia.

FOT. POLICJA LUBIN

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 15 dni temu dnia 24/01/2023
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 25, 2023 @ 10:49 am
 • W dziale: wiadomości

1 komentarz

 1. Legniczanin pisze:

  Nie ma strachu!
  Tatuś zna sędziego a ten nawet za 5 tysi ułaskawi dziewoję….

  Jezus wygonił handlarzy ze świątyni, a kto rozgoni sprzedajnych sędziów…? Legnica to miasto bezprawia o czym świadczą afery lokalnych prawników i komorników! Augiasz w tym mieście swoje stajnie zlokalizował na ul. Złotoryjskiej….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

doctor-1228627_1920

Ginekolog z Legnicy rozmnażał swoje pacjentki

Read More →