AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Zacznij od Bacha… Koncert przy świecach u ewangelików

Przez   /   04/08/2022  /   No Comments

Fundacja Ars Activa wspólnie z parafią ewangelicko-augsburską w Legnicy i Legnickim Centrum zapraszają do Kościoła Mariackiego w Legnicy z cyklu „Jan Sebastian Bach i muzyka polska przy blasku świec” Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 5 sierpnia o godz 19:30. W programiekoncertu znajdą się: Sonata nr 3 i Partita nr 3 na skrzypce solo Jana Sebastiana Bacha oraz „Sonata hebrajska” Aleksandra Lasonia. Bilety w cenie 20 i 15 zł ulgowe w sprzedaży przed koncertem.

Solistą koncertów będzie skrzypek Mariusz Monczak, który po wyjeździe z Polski w1988 studiował w Nowym Jorku i w Montrealu. Obecnie prowadzi aktywną działalność koncertową, występując w najbardziej renomowanych salach jak Carnegie Hall i w Lincoln Center w Nowym Jorku, Place des Arts w Montrealu, Sala Unii w Rotterdamie, Konserwatorium im P. Czajkowskiego w Moskwie, Zamku Królewskim w Warszawie, Grand Theater w Wuxi, Expo w Dubaju.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY

RYC. ARS ACTIVA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 300 dni temu dnia 04/08/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 4, 2022 @ 3:53 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rok-na-ziemi-naj-naje.5_f

Bajeczny Dzień Dziecka w Teatrze Modrzejewskiej

Read More →