Piast
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Za nami bajkowy Dzień Dziecka w zamku Grodziec

Przez   /   04/06/2021  /   12 Comments

Tegoroczny Dzień Dziecka był wydarzeniem długo wyczekiwanym przez wszystkich mieszkańców gminy Zagrodno. Na to wyjątkowe święto czekały nie tylko dzieci, ale i dorośli. 1 czerwca w zamku Grodziec wszyscy mogli celebrować beztroski czas dzieciństwa.

Gmina Zagrodno i spółka Zamek Grodziec, łącząc siły, zorganizowały niezwykłe wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców i turystów oraz ich opiekunów.
Przebrani animatorzy umilali dzieciom czas, zachęcając do wspólnych zabaw i konkursów, niecodziennym zainteresowaniem cieszyło się strzelanie z łuku. Nie zabrakło kolorowej waty cukrowej, baniek mydlanych, dmuchanych zamków, zjeżdżalni i – jak na zamek Grodziec przystało – księżniczek oraz rycerzy! Na szczególną uwagę zasłużyły sobie także oryginalne rekwizyty filmowe. Wzrok małych odkrywców przykuwał list z Hogwartu, kostium z serialu Czarownica oraz złota moneta z Piratów z Karaibów.
- Cieszymy się, że zamek Grodziec znów zaczyna tętnić życiem. Nie ma chyba lepszej okazji do inauguracji turystycznego sezonu niż wyjątkowa zabawa z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci zasługują na beztroską zabawę. Mam nadzieję, że dzisiaj udało nam się spełnić niejedno marzenie – mówi wójt gminy Zagrodno Karolina Bardowska.
Choć pogoda próbowała zepsuć plany, nic nie było w stanie zniechęcić najmłodszych uczestników zabawy. Było różnorodnie, bajkowo i kolorowo.

 

Źródło: Gmina Zagrodno

FOT. IWONA RYGIELSKA/ GMINA ZAGRODNO

    Drukuj       Email

12 komentarze

 1. lustrator pisze:

  pamietaj milordzie tez ze zona twa moze miec inne zdanie co do Pani Wojt ale pamietaj tez ze w ramach konwencji genewskiej zawsze mozesz jej dac w mo///de

 2. lustrator pisze:

  rosumiem tez ze jak Pani Wojt da wam nastepne 500plus w tym na wszystkich durni w gminie to wybierzecie ja w nastepnych wyborach i dzieci pojda na zabawe w dzien dziecka. Rownoczesnie przeprasam za wszystkie blendy jenzykowe ale tak oceniam to zadupie koscielne.

 3. lustrator pisze:

  ie uczęszczam na mszę pajacyku lustratorze z problemami jezykowymi>>>alez rosumiem milordzie ze ty wiesz co twoje dziecko lubi najbardziej a nie jest to Pani Wojt.I to rosumiem.Znaczy ze nastepny wojt juz bedzie robił zabawy wlasciwe i wtedy celem promocji dziecku pozwolisz sie zabawic.Ale rosumiem to bo to doskonale wpisuje sie w pojecie zadupia koscielnego.

 4. Anonim pisze:

  Nie uczęszczam na mszę pajacyku lustratorze z problemami jezykowymi. Poza tym moje dzieci nie będą uczestniczyć w promowaniu tej marnej dziewuchy. I dzień dziecka spędzają w inny sposób bez reklamowania Bardowskiej.I ze zdjęć widać ze nie tylko ja mam takie podejście do jej promocji. Musisz mieć świadomość ze nic już jej nie pomoże w tej Gminie za dużo zrobiła złego. Paru gości na zamku i brak mieszkańcow to potwierdza.

 5. lustrator pisze:

  najzabawniejsze jest to ze za glupote tego zadupia wraz z radnymi odpowiadaja dzieci za ktorych mieszkancy tego zadupia decyduja co jest a co nie jest dobra zabawa. Wiele to tlumaczy…..i wyjasnia zachowanie mieszkancow tego zadupia.Wyraznie wsie okoliczne moga pomoc temu zadupiu ogarnac sie i zabawic.. A nawet zarzadzac.

 6. lustrator pisze:

  uczestniczyć w tych szopkach organizowanych przez Wojtauczestniczyć w tych szopkach organizowanych przez Wojta>>>wyraznie ksiendza nie bylo bo wtedy nie byloby takiej odwagi to swieto nazwac szopką.

 7. lustrator pisze:

  jak widac tacy mieszkancy tego zadupia koscielnego som.Na msze tez tak?

 8. Anonim pisze:

  Coś nie widze tłumu mieszkańców naszej Gminy z Dziećmi czemu? Czyżby nie chcieli uczestniczyć w tych szopkach organizowanych przez Wojta?. Obcy może i dobrze się bawili a na dobrą zabawę dla mieszkańców będzie czas przy referendum

 9. lustrator pisze:

  jestem pewien ze ty wiesz jakie sa ciekawsze i zaraz to opowiesz.I niewatpliwie wszyscy zaraz tam pobiegna.

 10. Gość pisze:

  Myślisz ze nie ma ciekawszych miejsc dla naszych pociech ?

 11. lustrator pisze:

  a te biedne bezradne dziadki z rady bawili se sami z pociechami w domu? Gruby steknji cóś o oswiadczeniach.

 12. Zuska pisze:

  Dziekujemy Pani Wójt za zorganizowanie pieknej uroczystości naszym pociechom.W tym trudnym czasie izolacji bardzo brakowało takiej imprezy dzieciaki są przeszczęśliwe Dziekujemy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

goniec plakat

Mały Goniec na żywo! Teatr Modrzejewskiej zaprasza

Read More →