wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

WPEC zbuduje sieć w obrębie Bielan?

Przez   /   30/04/2013  /   No Comments

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy planuje w 2014 r. budowę sieci rozdzielczej i przyłączy ciepłowniczych w Legnicy w obrębie Bielan. Projekt zakłada uciepłowienie Al. Rzeczypospolitej ? kompleksu po byłej jednostce wojskowej i obszaru przyległego.

Zadanie objęte jest wnioskiem aplikacyjnym o dofinansowanie w ramach działania 5.3.RPO dla Województwa Dolnośląskiego. Jak zapewnia WPEC, inwestycja umożliwi podłączenie nowych odbiorców i wpłynie na poprawę efektów ekologicznych ? zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do środowiska. Obecnie Spółka prowadzi rozmowy z różnymi podmiotami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy na dostarczanie ciepła systemowego.
Zarządcą terenów powojskowych jest wrocławska Agencja Mienia Wojskowego. W najbliższym czasie Agencja planuje przetargi na sprzedaż nieruchomości powojskowych. Ponadto Oddział planuje zorganizowanie w dniu 9 maja w godzinach od 12 – 18 imprezy promującej przedmiotowe nieruchomości kierowanej do potencjalnych klientów ? inwestorów.
Przygotowanie i realizacja inwestycji przez WPEC w dużej mierze uzależniona będzie od sprzedaży nieruchomości. Spółka zaprasza mieszkańców Bielan, klientów zainteresowanych podłączeniem do ciepła systemowego do odwiedzenia stoiska informacyjnego.

 

źródło: wpec.legnica.pl

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

71960720_2717567051641455_842337438587158528_o

Będzie Święto Pierogów i Kreatywna Jesień na wsiach

Read More →