Jasminowa2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Trzeba pomóc 10-osobowej rodzinie pogorzelców

Przez   /   29/09/2015  /   No Comments

Zbliża się zima, a 10-osobowa rodzina Szymańskich z z Dobkowa koło Swierzawy nie może ukończyć budowy domu. W maju 2014 roku ogień zabrał im cały dobytek. Dzięki wsparciu dobrych i własnej pracowitości przeżyli ostatnie półtora roku. Wciąż jednak jest dużo do zrobienia. Poniżej publikujemy apel Stowarzyszenia Złota Cooltura o materiały budowlane dla pogorzelców. 

W maju 2014 roku w wyniku pożaru 10 osobowa rodzina Państwa Szymańskich straciła cały swój dobytek. Stowarzyszenie Złota Cooltura od samego początku pomagało w zorganizowaniu wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy które ułatwiały by życie tej dotkniętej przez los rodzinie. Postanowiliśmy że będziemy pomagać w miarę naszych możliwość i skupiliśmy się na pozyskiwaniu materiałów budowlanych oraz prowadziliśmy kampanię informacyjną na temat zbiórki pieniędzy na specjalnie powstałym koncie bankowym podczas wszystkich wydarzeń organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Dzięki tym działaniom jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia celu.

Zwracamy się z APELEM do wszystkich osób, firm, organizacji i instytucji o pomoc !!! Pomóżmy odbudować dom Państwu Szymańskim. Przez półtora roku trwają prace budowlane i są już na ukończeniu.


Postawiliśmy sobie ambitny cel i chcemy doprowadzić do zakończenia prac budowlanych do końca listopada 2015 roku. Cała dziesięcioosobowa rodzina Szymańskich ciężko pracowała przez ostatnie półtora roku. Zaangażowanie wielu osób, firm i instytucji doprowadziło do wymiernych efektów które możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych na fecebook’u w profilu stowarzyszenia Złota Cooltura oraz na utworzonym przez naszą organizację wydarzeniu

Pan Karol najstarszy z rodziny Szymańskich, który od momentu pożaru mieszkał w przyczepie kempingowej i pilnował terenu budowy a od niedawna mieszka już w jednym z pomieszczeń odbudowywanego domu, przekazał nam listę najpotrzebniejszych materiałów budowlanych niezbędnych do ukończenia prac przed zbliżającą się zimą. APELUJEMY do wszystkich o POMOC !!! Mamy nadzieje że wspólnie dobudujemy dom Państwa Szymańskich !!!
Szambo – betonowe lub plastikowe
Listwy prowadzące o tynku maszynowego
Baton lub Posadzka Betonowa
Styropian gr. 4 cm pod posadzkę
Drzwi wewnętrzne ( do pokoi i łazienek) z ościeżnicami o szerokości 80 cm. 16 szt. ( ostatnio zgłosił się do nas Pan z Wrocławia i zobowiązał się do podarowania 1 szt. drzwi 80 cm i 1 szt. drzwi 90 cm)
Stelaże do regipsów i płyty regipsowe do wykonania ścianek działowych
Deski grubości 3 cm i szerokości 14 cm do wykonania podłogi na strychu
Kompletna konstrukcja schodów łączących parter z piętrem
Baterie do kuchni 2 szt.
Baterie do kabiny prysznicowej 2 szt.
Bateria wannowa 1 szt.
Baterie umywalkowe 4 szt.
Kabiny Prysznicowe z brodzikiem 2 szt.
Wanna 1 szt.
Umywalka 4 szt.
Panele podłogowe
Glazura podłogowa i ścienna lub terakota
Toaleta miska wc (kompakt dolnopłuk) 2 szt.
Styropian gr.12 cm do ocieplenia zewnętrznego domu
Już teraz bardzo prosimy o meble do umeblowania pokoi w tym meble dla dzieci, meble kuchenne, samych łóżek potrzeba 4 szt. pojedynczych, 2 szt. łóżek piętrowych dla dzieci, łózko podwójne 1 szt. oczywiście mogą być wersalki lub kanapy.
Bardzo Bardzo prosimy o wszystko co jest niezbędne do prowadzenia gospodarstwa domowego, ponieważ Szymańscy w pożarze stracili dosłownie wszystko !
Wszystkie sprawy związane z przekazaniem w/w materiałów budowlanych oraz mebli jak również sprzętu AGD bardzo prosimy konsultować z nami pod nr. tel 534 909 759 lub 782 560 370 email zlota.cooltura@wp.pl

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!
Numer konta, na które można wpłacać darowizny dla pogorzelców:
PBS Złotoryja o/ Świerzawa
90 8658 1019 3900 0172 2000 0330

Źródło: Złota Cooltura

FOt. ZŁOTA COOLTURA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1775 dni temu dnia 29/09/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 29, 2015 @ 12:33 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

PLAY CITY przerwa FB

Park Rozrywki Play City ogłasza przerwę na miesiąc sierpień.

Read More →