AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

PWSZ zbiera nakrętki dla chorego na raka chłopca

Przez   /   24/09/2015  /   No Comments

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy włączyła się w akcję „Skorupiakom mówimy NIE !!”, w ramach której prowadzona jest miedzy innymi zbiórka nakrętek na leczenie 14-letniego Michała Stachniewicza. Michał walczy z nowotworem kości zwanym „Mięsakiem Ewinga”.

Mięsak Ewinga jest nowotworem złośliwym lokalizującym się w kościach. Zazwyczaj rozwija się w kościach kończyny dolnej (uda, podudzia), rzadziej w strukturach kostnych miednicy i tułowia. Guz bardzo szybko nacieka tkanki miękkie powodując ich destrukcję. Daje przerzuty głównie do płuc, mózgu, innych kości i do szpiku.
Pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek będą przeznaczone na finansowanie leczenia Michała. Każda nakrętka to szansa na pomoc w leczeniu!
Nakrętki można oddawać do specjalnych pojemników, w holu budynku A oraz przy pokoju 119 w budynku C. Nakrętki przyjmowane są również bezpośrednio w Dziale Promocji i Wydawnictw – pokój 119 w budynku C.

Źródło: PWSZ IM. WITTELONA W LEGNICY / FACEBOOK SKORUPIAKOM MÓWIMY NIE

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1776 dni temu dnia 24/09/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 24, 2015 @ 11:43 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2351_1596427224

Jeden z ostatnich fotografów powstania mieszka w Legnicy

Read More →