Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Szkoły w Radziechowie i Olszanicy do kupienia

Przez   /   26/07/2023  /   No Comments

Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Zagrodno, wójt Karolina Bardowska wystawiła na sprzedaż nieruchomości po szkołach w Olszanicy i Radziechowie.

W przypadku Olszanicy chodzi o nieruchomość gruntową o powierzchni 5 065 mkw zabudowaną dwoma budynkami, tzn. budynkiem dawnej szkoły, nieogrzewanym i nieużytkowanym od 2021 r., oraz budynkiem gospodarczym. Cena wywoławcza całej nieruchomości wynosi 531 022 zł netto + VAT. Przetarg odbędzie się 22 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Urzędu Gminy w Zagrodnie.

Drugi wystawiony na sprzedaż obiekt to dawna szkoła w Radziechowie. Nieruchomość ma powierzchnię 3 993 mkw i jest zabudowana budynkiem z roku 1900. Gmina przekaże nabywcy dodatkowo dokumentację projektową wraz z decyzją starosty złotoryjskiego zezwalającą na adaptację budynku na centrum opiekuńczo-mieszkalne. Cena nieruchomości: 1 704 281zł netto + VAT. Przetarg odbędzie się 23 sierpnia o godz. 11 w Urzędzie Gminy w Zagrodnie.

Piotr Kanikowski

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

charset=Ascii

Pijany kierowca z dzieckiem, metą i lewymi tablicami

Read More →