AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Z Siódemki “wskoczyli” do kadry Dolnego Śląska i Polski

Przez   /   08/09/2020  /   No Comments

Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej ogłosił skład reprezentacji wojewódzkiej, która wystąpi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2020 w Zamościu.

Reprezentacja Dolnego Śląska liczy 16 zawodników. Aż 5 to gracze Siódemki Huras Legnica! Powołania otrzymali: Łukasz Szporko, Mateusz Krukiewicz, Jakub Minuczyc, Wiktor Socha i Adrian Cichoń. W dniach 3-6 września nasza kadra spotka się na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. 10 września pojedzie do Zamościa, gdzie zostanie rozegrany turniej w ramach OOM 2020.

Z kolei w dniach 21-26 września br. młodzieżowa reprezentacja Polski (rocznik 2000 i młodsi) będzie pracować na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Powołania otrzymało 18 zawodników. Legnica – Paweł Paterek i Wojciech Styrcz. Dodajmy, że na listę rezerwową trafił kolejny gracz naszego klubu – Michał Czarnecki.

Młodzieżowa reprezentacja Polski (U-20) przygotowuje się do styczniowych Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w Bośni i Hercegowinie. Trenerem kadry jest legniczanin Paweł Wita, który jeszcze do czerwca br. z powodzeniem pracował w Siódemce.

FOT. MSPR SIÓDEMKA MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 380 dni temu dnia 08/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 8, 2020 @ 1:59 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dji_0079mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Wojewoda ukarał Miedź za odpalenie rac przez kibiców

Read More →