AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Złoto, złoto i brąz. Udany występ legnickich łuczników

Przez   /   07/09/2020  /   No Comments

Dwa złote medale i jeden brązowy zdobyli łucznicy OSŁ Strzelec Legnica podczas mistrzostw Polski w łukach bloczkowych i barebow (łuki gołe), które odbyły się w naszym mieście w miniony weekend (5-6 sierpnia). Zawody rozegrano na strzelnicy przy ul. Radosnej.

Złoto w kategorii łuków bloczkowych wywalczyli – indywidualnie Krzysztof Gorczyca oraz drużyna pań w składzie: Monika Sosnowska, Katarzyna Szałańska, Magdalena Zakrawacz. Natomiast brąz w mikstach zdobyli Magdalena Zakrawacz i Krzysztof Gorczyca.

W turnieju rywalizowało około stu zawodniczek i zawodników z całego kraju. Organizatorem był legnicki Ośrodek Sportów Łuczniczych Strzelec.

Już w najbliższy piątek (11 września) rozpoczyna się kolejna wielka impreza w naszym mieście – trzydniowe mistrzostwa Polski w łukach klasycznych. W legnickiej drużynie wystąpi nasz dwukrotny olimpijczyk Jacek Proć, który powraca do rywalizacji po kilkuletniej przerwie, spowodowanej zawieszeniem kariery.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 330 dni temu dnia 07/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 7, 2020 @ 12:51 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

jogging-2343558_1920

I Złotoryjski Półmaraton Między Wiatrakami. Zapisy

Read More →