Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Świętuj awans Miedzi w okazjonalnej koszulce!

Przez   /   03/05/2022  /   No Comments

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu Fortuna 1 Ligi piłkarze Miedzi zapewnili sobie bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. Podczas ostatniego w bieżących rozgrywkach domowego meczu z Widzewem Łódź czeka nas więc wielkie piłkarskie święto! Z tej okazji już jutro od godz. 15 w Strefie Miedzi pojawią się okolicznościowe koszulki z drużyną, która wywalczyła awans!

Legnicka drużyna zdominowała obecny sezon zaplecza piłkarskiej elity. Zespół pod wodzą trenera Wojciecha Łobodzińskiego wypracował sobie ogromną przewagę nad resztą stawki i w pełni zasłużenie przypieczętował promocję do PKO BP Ekstraklasy. Świętujmy wspólnie sukces naszego Klubu! Najlepiej, zakładając wyjątkową koszulkę z grafiką upamiętniającą tegoroczny awans, wieńczący sezon, w którym świętowaliśmy 50-lecie ukochanej Miedzianki.

Koszulki będę dostępne w Stefie Miedzi, mieszczącej się przy ul. Wrocławskiej 43/1, w limitowanej serii i nie będą już domawiane. Radzimy więc nie czekać z decyzją o zakupie. Cena wyniesie 79,99 zł, a do każdej sztuki dołączany będzie plakat z grafiką przygotowaną z okazji awansu, która widnieje również na koszulce. W sprzedaży pojawią się rozmiary od XS. Sprzedaż okolicznościowych koszulek w Strefie Miedzi rozpocznie się w środę 4 maja 2022 r. o godz. 15!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 16 dni temu dnia 03/05/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 3, 2022 @ 6:29 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

no10_1652807536_7536

Adidas ubierze piłkarzy Miedzi w Ekstraklasie

Read More →