PWSZ_targi2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź Legnica wraca do Estraklasy

Przez   /   01/05/2022  /   No Comments

W pięknym stylu, całkowicie zasłużenie, Miedź Legnica wywalczyła sobie awans do Ekstraklasy. Już teraz – na trzy kolejki przed zakończeniem Fortuna I Ligi – sytuacja w tabeli pokazuje, że nikt jej nie zagrozi.

Awans do ekstraklasy został przesądzony po niedzielnej porażce Arki Gdynia z Resovią Rzeszów (1:4). Dzień wcześniej piłkarze Miedzi znacznie się do niego przybliżyli pokonując w Legnicy Chrobrego Głogów 1:0. Zwycięską bramkę w 65 min. strzelił Patryk Makuch.

Obecnie Miedź na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek ma 68 pkt., wyprzedzając o 11 punktów Arkę i o 12 punktów Widzew.

- Ten awans nasi zawodnicy wywalczyli sobie i nam prezentując wspaniały futbol , walkę, determinację w dążeniu do osiągnięcia wymarzonego sportowego celu. Przed mami trzy mecze, które zapewne będą piłkarską ucztą dla całej rodziny Miedzianki. Brawo Muedź – gratuluje piłkarzom prezydent legnicy Tadeusz Krzakowski.

RYC. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

425-135837

Dwulatek nie oddychał – żyje dzięki policjantom z Lubina

Read More →