AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Rodzinka.pl podbiła Lubin

Przez   /   26/06/2013  /   No Comments

Serialowy szał ogarnął Galerię Cuprum Arena. Na spotkanie z ekipą Rodzinki.pl przybyło 27, 5 tysiąca osób. ? Otrzymaliśmy kilkadziesiąt maili z podziękowaniem za pomysł oraz prośbę o organizację kolejnego tego typu wydarzenia ? mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Serialowa rodzina Boskich, czyli mama Natalia (Małgorzata Kożuchowska), tata Ludwik (Tomasz Karolak) oraz trójka ich synów: Tomek (Maciej Musiał),  Kuba (Adam Zdrójkowski) oraz Kacper (Mateusz Pawłowski), pojawili się w lubińskim centrum handlowo ? rozrywkowym w sobotę, 15 czerwca. Aktorzy, w ciepłej i miłej atmosferze, opowiadali tłumnie zebranym widzom o swojej pracy na planie filmowym. Niestrudzenie pozowali do zdjęć oraz rozdawali autografy. Oprócz tego, na wszyscy zebrani mogli przypatrzeć się pracy profesjonalnych charakteryzatorów, wziąć udział w filmowej metamorfozie i otrzymać pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo na fanów serialu czekał konkurs na najzabawniejszą fotografię, w którym nagrodą była wizyta na planie serialu. Jury, w skład którego wchodziła ekipa Rodzinki.pl, spośród 500 zdjęć wybrało szczęśliwca, który przez jeden dzień będzie miał okazję obserwować przy pracy jedną z najbardziej znanych rodzin w Polsce.

- Od samego początku istnienia naszej galerii oferujemy Klientom nie tylko zakupy w salonach czołowych krajowych i światowych marek. Cuprum Arena to także regionalne centrum wydarzeń, miejsce spotkań z niezwykłymi ludźmi ze świata filmu czy muzyki, artystami, sportowcami, pasjonatami . Aktywne uczestnictwo w społeczno ? kulturalnym życiu Zagłębia Miedziowego to jeden z naszych priorytetów  i mogę zapewnić, że wizyta ekipy Rodzinki.pl, która okazała się ogromnym sukcesem, to nie ostatnie wydarzenie realizowane z takim rozmachem? dodaje Ewa Sieńko.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2675 dni temu dnia 26/06/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 26, 2013 @ 10:48 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nieumyslne_spowodowanie_smierci_zd

Nieumyślne spowodowanie śmierci

Read More →