wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Przyjdź po pracę i wiedzę

Przez   /   02/04/2013  /   No Comments

Za wstęp nie zapłacisz ani złotówki, a możesz zdobyć zatrudnienie oraz zyskać cenne informacje!

W dniu 9 kwietnia 2013 r. w Zgorzelcu po raz siódmy odbędzie się Polsko-Czesko-Niemiecki Transgraniczny Dzień Informacyjno-Rekrutacyjny.

Podobnie jak w ubiegłych latach za organizację odpowiadają Europejskie Służby Zatrudnienia Eures z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Przyjdź po pracę?

? i znajdź ofertę pracy dla siebie, bez pośredników, bez opłat, sprawdzoną w zagranicznym urzędzie pracy.

41 wystawców będzie do Twojej dyspozycji.

Porozmawiaj z pracodawcami z Niemiec i Czech, którzy przyjadą na Targi z ponad 50 ofertami pracy  m.in. dla :

Pielęgniarek, spawaczy, mechaników przemysłowych, elektryków, elektrotechników, rozbieraczy i wykrawaczy mięsa, krawcowych, mechatroników, kontrolerów jakości, kierowców ciężarówek, pracowników biurowych, operatorów wózków widłowych, monterów, frezerów, lakierników, pomocników przy produkcji, pracowników magazynu, opiekunów osób starszych, operatorów CNC, malarzy przemysłowych, malarzy budowlanych, stolarzy, ślusarzy, monterów konstrukcji stalowych i innych?

W czasie targów będą dostępne również oferty zatrudnienia na terenie całej Unii Europejskiej, rozpowszechniane w ramach sieci Eures.

Przyjdź po wiedzę?

 Wszyscy, którzy planują swoją karierę zawodową za najbliższą granicą i potrzebują rzetelnej informacji nt. rynku pracy w Czechach i Niemczech lub powrócili po zakończeniu pracy z zagranicy, będą mieli okazję na indywidualne rozmowy z doradcami Eures z Czech i Niemiec, z przedstawicielami czeskich i niemieckich instytucji i urzędów pracy.

Doradcy Eures przedstawią prezentacje nt. warunków życia i pracy w swoich krajach, a przedstawiciele Izb Gospodarczych zaprezentują możliwości podejmowania działalności gospodarczej w Czechach i Niemczech.

Na wszystkich zainteresowanych czekają również doradcy zawodowi z Centrum Informacji
i Planowania Kariery Zawodowe
j (pomogą sporządzić CV w języku polskim) oraz pracownicy Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego (zasiłki dla bezrobotnych z/do UE).

Pamiętaj?.

Weź ze sobą wypełnione CV w języku czeskim lub/i niemieckim i zostaw u pracodawcy!

Wykorzystaj obecność zagranicznych doradców Eures i pracodawców!

W razie problemów językowych pomogą Ci tłumacze!

Szczegółowe informacje na temat imprezy, wraz z wykazem pracodawców oraz stanowisk pracy, znajdują się na stronie www.eures.dwup.pl

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2731 dni temu dnia 02/04/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 2, 2013 @ 9:23 am
  • W dziale: gospodarka i finanse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

KD_SA109

Koleje Dolnośląskie modernizują swoje Kolzamy

Read More →