Starostwo1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Piłkarze ręczni walczą o Ligę Centralną dla Legnicy

Przez   /   20/01/2023  /   No Comments

Siódemka Miedź Huras Legnica zmierzy się z GOKiS-em Kąty Wrocławskie w ramach 16. kolejki I ligi. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 28 stycznia o godz. 18.30 w hali OSiR przy ul. Lotniczej. Organizatorzy spodziewają się rekordu frekwencji w tym sezonie!

Pierwszy w tym roku mecz I ligi piłki ręcznej w Legnicy budzi zrozumiałe emocje i zainteresowanie. W hali przy ul. Lotniczej zagrają bowiem dwie najlepsze drużyny w rozgrywkach. Siódemka Miedź Huras i GOKiS Kąty Wrocławskie zgromadziły do tej pory solidarnie po 33 punkty. Liderem jest zespół z Kątów, który drugą w tabeli Siódemkę wyprzedza tylko nieznacznie lepszym bilansem bramkowym.

Siódemka Miedź Huras po nieudanym poprzednim sezonie spadła z Ligi Centralnej, ale działacze, trenerzy i zawodnicy, głośno deklarują, że chcą szybko wrócić na drugi szczebel rozgrywkowy w Polsce.

- Mecz z Kątami Wrocławskimi może okazać się kluczowy. Jeśli wygramy, to awansujemy na pierwsze miejsce w tabeli. Jestem przekonany, że wtedy już fotela lidera nie oddamy do końca sezonu – mówi trener naszych szczypiornistów Tomasz Góreczny.

Pierwszoligowy szlagier zostanie rozegrany w sobotę w hali OSiR przy ul. Lotniczej 52. Początek o godz. 18.30. W hali będzie głośno i gorąco. Organizatorzy przyszykowali dla legnickich kibiców trąbki i klaskacze. Będą też atrakcyjne konkursy.

- Liczymy bardzo na naszych kibiców. Ich wsparcie w takich meczach jest nieocenione. Pomóżcie nam wygrać ten ważny mecz. W ósemkę będzie na pewno łatwiej – apeluje Łukasz Mazur, kapitan Siódemki Miedź Huras, wychowanek legnickiego klubu.

Wstęp na mecz jest bezpłatny!

Źródło: Siódemka Miedź Huras Legnica

FOT. SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 19 dni temu dnia 20/01/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 20, 2023 @ 4:04 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Medal i statuetka

Tropem Wilczym. Startowe pakiety jak świeże bułeczki

Read More →