Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pijana legniczanka skasowała cztery samochody

Przez   /   31/07/2013  /   No Comments

63-letnia kobieta za jednym zamachem uszkodziła swojego renaulta, trzy inne auta i pieszego, który na swoje nieszczęście akurat znalazł się w pobliżu. Była tak pijana, że wjeżdżając na skrzyżowanie  prawdopodobnie nawet nie zauważyła samochodu, któremu powinna ustąpić pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło wieczorem 30 lipca 2013 r. na ul. Kosmicznej w Legnicy. Renault z impetem uderzył w Volkswagena Bora, mającego pierwszeństwo przejazdu, a potem jeszcze dwa samochody zaparkowane na poboczu. Wpadające na siebie pojazdy przygniotły  pieszego, który w tym czasie przechodził między nimi. Miał szczęście w nieszczęściu: po przewiezieniu karetką do szpitala i zbadaniu przez lekarzy okazało się, że nic poważnego mu się nie stał. Mógł wrócić do domu.

63-latkę ok. godz. 20.30 zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Była pijana. Miała  prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Siadając za kółkiem zapomniała zabrać ze sobą prawo jazdy. Tłumaczyła się, że wypiła tylko jeden kieliszek wódki. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. 

 

 

W tym samym dniu, trzy godziny później, policjanci zatrzymali w Legnicy 55 -letnią kobietę, która jechała samochodem mając prawie promil alkoholu w organizmie.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 3344 dni temu dnia 31/07/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 31, 2013 @ 12:01 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-09-23 161232.bmp

Nadciąga ciemność. Urząd Miasta w Złotoryi gasi światło

Read More →