Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Owsiak o złotoryjskim procesie z Matką_Kurką

Przez   /   28/11/2013  /   1 Comment

- Nie znamy człowieka. Nie widziałem go nigdy na oczy. Ale to co pisze o Orkiestrze przekroczyło pewną miarkę – mówi  Jerzy Owsiak, szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o blogerze spod Chojnowa, którego pozwał do sadu o pomównienia. We wtorek w Złotoryi ruszył proces.  – Zawracamy, niestety, głowę sądom takimi historiami, ale one drążą skałę – dodaje Owsiak.

Nagranie, bardzo emocjonalne, pojawiło się na wideoblogu Jerzego Owsiaka we wtorek, w dniu, kiedy przed Sądem Rejonowym w Złotoryi ruszał proces WOŚP przeciwko Matce_Kurce.

- Ten człowiek uważa, że fundacja rozlicza się bardzo źle, że firma Złoty Melon jest moją prywatną firmą, że fundacja to jest w ogóle moja prywatna działalność. Oprócz tego, że kupujemy zły sprzęt – - mówi w nagraniu Jerzy Owsiak. Potem długo opowiada, jak wyglądają konkursy ofert na dostawę urządzeń dla szpitali, jak są kontrolowani i jak filmując wszystko dbają w Orkiestrze, żeby nikt nie mógł im zarzucić, że kogoś oszukali lub coś ukradli.

Owsiak mówi, że pozew przeciwko blogerowi nie oznacza, że teraz będą “skakać ze wszystkimi do boju”.

- Niektóre media już mają tezę, że Matka_Kurka musi mieć rację, skoro z tym wystepuje. Wreszcie uderza w Fundację, bardzo odważnie. To rozsądzi sąd. My jesteśmy gotowi na wszystko. I jesteśmy gotowisądowi pokazac wszystko, także zapisy filmowe z całych naszych negocjacji – zapowiada Jerzy Owsiak. Apeluje do internautów: – Trzymajcie kciuki, abyśmy tak jak chcemy  mogli pokazać publicznie, jeśli tego zażąda sąd, w jaki sposób działa WOŚP i stanowczo walczyć z róznymi mitami, które się kręcą wokół mojej osoby, a także wokół Fundacji.

4 lutego Jerzy Owsiak stawi się na procesie blogera w Sądzie Rejonowym w Złotoryi.

Link do nagrania: TUTAJ.

Relacja z pierwszej rozprawy WOŚP i Owsiak przeciw Matce_Kurce jest TUTAJ.

Felieton “Cham na muszce” jest TUTAJ.

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2493 dni temu dnia 28/11/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 28, 2013 @ 5:47 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. muls pisze:

    tak jest .Tak trzymaj OWSIAK i nie daj sie.Skoro nauczyles mlodych pomagać to naucz ich tez jak walczyc ukrecajac łeb swini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

fundamenty-szubienicy-fot-maksym-mackiewicz

Złotoryja. Miasto szykuje szubienicę dla turystów

Read More →