helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bramakrz Pogoni Szczecin wypożyczony do Miedzi

Przez   /   12/08/2020  /   No Comments

19-letni bramkarz Jędrzej Grobelny został wypożyczony na najbliższy sezon z Pogoni Szczecin do Miedzi Legnica. Umowa zawiera opcję pierwokupu.

Grobelny jest wychowankiem Warty Poznań, z której przed startem sezonu 2017/2018 przeniósł się do drugiej drużyny „Portowców”. W ostatnich dwóch latach golkiper znajdował się w kadrze pierwszego zespołu Pogoni, jednak nie zdołał zadebiutować w PKO Ekstraklasie. Grobelny ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski U-17 oraz U-19. To zawodnik o świetnych warunkach fizycznych (190 cm). O bluzę z numerem 1 w Miedzi będzie rywalizował z Mateuszem Heweltem i Janem Szpaderskim.

- Przyszedłem tu grać. Będę walczył o miejsce w składzie. Chciałbym z Miedzią zająć jak najwyższe miejsce w lidze, by wywalczyć sportowy awans – zapowiedział Jędrzej Grobelny po podpisaniu umowy z Miedzią.

Jędrzej, witamy w Legnicy i życzmy powodzenia!

Źródło: Miedź Legnica

Fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 41 dni temu dnia 12/08/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 12, 2020 @ 10:56 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

volleyball_wroclaw_z_umowa_sponsorska_z_kghm

Pięć klubów, które dostaną kasę od KGHM w tym sezonie

Read More →