Galeria_UM
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

“Muzyka jest kobietą”. Nikola Warda zaśpiewa w Legnicy

Przez   /   10/06/2021  /   No Comments

25 czerwca o godz. 20 na dziedzińcu Akademii Rycerskiej w Legnicy wystąpi Nikola Warda. Bilety ( 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł na koncercie) są do nabycia w Galerii Satyrykon od 10 czerwca.

Nikola Warda to młoda wokalistka, która od lat jest związana z wrocławską sceną muzyczną. Twórczyni projektu “Damy Rocka”, z którym z powodzeniem koncertowała przez dwa lata. Uczestniczka programów Mam Talent, Bitwa na Głosy, Must Be The Music, The Voice of Poland i Szansa na Sukces. W 2013 roku wystąpiła na dużej scenie przystanku Woodstock u boku zespołu Farben Lehre, z którym współpracowała przy płycie “Achtung 2012”. Aktualnie wokalistka pracuje nad swoim autorskim materiałem, aby jeszcze w tym roku podzielić się debiutancką płytą. 23 kwietnia miała miejsce premiera pierwszego singla z klipem. “Zrozumieć” to energiczna pop-rockowa propozycja, stworzona we współpracy z gitarzystą i producentem Jarosławem “Jasiem” Kidawą (Małgorzata Ostrowska, FEEL, KSU), który jest odpowiedzialny za muzykę, mix i mastering. Koncert, który zagramy w Legnicy będzie połączeniem naszego autorskiego materiału z największymi kobiecymi hitami muzyki rozrywkowej. Większość dochodu z biletów zostanie przeznaczona na sfinansowanie kolejnego teledysku do autorskiego singla.

Skład zespołu: Nikola Warda – wokal, Gabrysia Cybuch – chórek, flet poprzeczny, Magdalena Dachowska – gitara basowa, Adam Komorowski – piano, Marcin Gołda – gitara, Robert Dachowski – perkusja, Konrad Możdżeń – perkusjonalia, Jarosław Dąbrowski – saksofon, Łukasz Kłos – trąbka.

Debiutancki singiel Nikoli Wardy “Zrozumieć”:

Źródło: Legnickie Centrum Kultury

RYC. LCK

FILM YOUTUBE.Pl/ NIKOLA W.

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 11 dni temu dnia 10/06/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 10, 2021 @ 11:24 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

crayons-623067_1920

Legnickie Promocje Twórczości Dzieci i Dorosłych

Read More →