IVIA2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Moje trzy grosze. Sasin i lej

Przez   /   24/09/2021  /   3 Comments

Podczas podpisywania umowy na budowę elektrowni jądrowej dla KGHM Prawo i Sprawiedliwość schowało Jacka Sasina. Na wizji Ministerstwo Aktywów Państwowych reprezentował wiceminister Karol Rabenda. Jednak Jacek Sasin długo cicho nie wysiedzi. Napisał na Twitterze, że „w Polsce powstanie instalacja nuklearna, największa tego typu na świecie” i czar prysł. Internet już wie: to jebnie.

Internet przypomniał sobie, że gdy 22 maja Jacek Sasin pędził do Turowa, aby rozwiązać polsko-czeski kryzys na granicy, tryskał równie wielkim entuzjazmem. „Mam dobre informacje” – pisał na Twitterze, bo swędziały go paluszki. No i bum, Polska płaci dziennie po pół miliona euro kary.
A jak władza uparła się na wybory kopertowe podczas pierwszej fali pandemii, Jacek Sasin z takim zapałem zabrał się za ich organizację, że 70 mln zł puścił z dymem, zanim ktokolwiek się zorientował.

W sklepie z porcelaną nikt by go chyba nie zatrudnił. Ale na szczęście Polska jest wystarczająco bogata, by rząd mógł sobie pozwolić na Ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina. Poza tym to miłe, że oprócz wiecznej stępki, największego przekopu, Centralnego Portu Komunikacyjnego i innych cudów nasz kraj będzie miał atomówkę, która też będzie naj. A skoro Jacek Sasin ma nadzorować jej budowę, to spokojnie możemy zaprosić mieszkańców Europy na brzeg największego leja na Ziemi. Zanim wyparujemy.

Post scriptum: Pośmialiśmy się. A teraz będzie poważnie. Jeśli Państwu trudno się połapać, co komunikują panowie Sasin, Chludziński i Rabenda, to wyjaśnię. Gdzieś tu, w Zagłębiu Miedziowym, będzie budowana elektrownia jądrowa. Będzie budowana w technologii, która dotąd nigdzie na świecie nie została wypróbowana w praktyce. I będzie nad tym czuwał ten sam pan, który załatwił z Czechami problem Turowa.

No. To jebnie.

Piotr Kanikowski

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 22 dni temu dnia 24/09/2021
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 24, 2021 @ 5:57 pm
 • W dziale: wiadomości

3 komentarze

 1. dupa jas pisze:

  a nie moglbys rozwinac mysli.

 2. dupa jas pisze:

  alez panowie dyskusja o atomowce trwa od 2019 rku.Firma amerykanska jeszcze nawet nie ma zrobionego tego reaktora o uruchomieniu nie mowiac.Taki sam temat podjał rowniez Orlen rok wczesniej .Tak wiec nie wiadomo kiedy nalezy zaczac sie smiac.To jest temat skierowany do szeroko rozumianego motlochu rodzaju czytelnik, legniczanin,do lustrator etc. Motloch przezywa a jak przezywa to traci rozum o ile kiedys go miał.A stepke pod statki pasazerskie jeszcze pamietacie??

 3. Mieszkaniec pisze:

  Nalezy zadac pytanie czy jest aktywny seksualnie jako minister.Ale widac po sukcesach ze tak czego nie dotknie wszystko jebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SAVE_20211015_152000

Radny z Kunic: Spółka to najlepsza opcja

Read More →