Wojtek
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Rusza przebudowa drogi powiatowej w Koskowicach

Przez   /   23/09/2021  /   No Comments

Od dnia 28 września zamknięta zostanie droga powiatowa w Koskowicach. W związku z pracami wprowadzona zostanie tymczasowo organizacja ruchu. Dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 12 ton wyznaczony został objazd przez miejscowości: Ziemnice i Grzybiany, natomiast dla pojazdów powyżej 12 ton przez Lubin i Prochowice.

Utrudnienia w ruchu potrwają do listopada 2022 roku. Droga w Koskowicach to jedna z najważniejszych arterii w powiecie legnickim. Jej stan techniczny oraz dzisiejsze obciążenie wymagają jej kompleksowej przebudowy. Zakres prac jest bardzo szeroki i czasochłonny. Efekt końcowy powinien jednak wynagrodzić kierowcom niedogodności związane ze zmianą organizacji ruchu i koniecznością korzystania z wyznaczonych objazdów.
Mieszkańcy Koskowic będą mieli możliwość dojścia lub dojazdu do swoich nieruchomości. Zostaną także wyznaczone miejsca zbiórki odpadów komunalnych.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 23 dni temu dnia 23/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 23, 2021 @ 4:38 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SAVE_20211015_152000

Radny z Kunic: Spółka to najlepsza opcja

Read More →