Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Młodzi chuligani atakowali ludzi w centrum Złotoryi

Przez   /   18/10/2019  /   No Comments

W nocy z soboty na niedzielę na pl. Reymonta w Złotoryi grupa młodych mężczyzn pobiła kilka osób. Byli brutalni: zadawali ciosy pięścią w twarz, uderzali i kopali swe ofiary po całym ciele. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zatrzymal 6 podejrzanych. Trafili pod policyjny dozór.

Plac Reymonta to jedno z miejsc, gdzie spotyka się złotoryjska młodzież W sobotę wieczorem przebywała tu grupa młodych mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat. Jeden z nich około godziny 22.20 zaatakował przechodzącego chodnikiem 25-letniego mężczyznę. Zadał cios pięścią w twarz. Dwie godziny później ta sama grupa zaatakowała inne osoby.  Byli butalni. Bili swe ofiary rękoma i kopali po całym ciele.

Policjanci ze Złotoryi namierzyli agresorów. Sześciu młodych mężczyzn zostało zatrzymanych i usłyszało zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej oraz pobicia. Ze względu na chuligański charakter popełnionych przez nich przestępstw, czeka ich surowa kara. Na razie decyzją sądu trafili pod dozór policji. Mają zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 224 dni temu dnia 18/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 18, 2019 @ 11:35 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Rosną jak na drożdżach

Legnica. Fontanny w parku rosną jak na drożdżach

Read More →