PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Chojnowianin pobił i okradł 86-letniego mężczyznę

Przez   /   18/10/2019  /   No Comments

- Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na terenie miasta – informuje sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Sąd Rejonowy w Złotoryi na wniosek Prokuratury Rejonowej w Złotoryi aresztował podejrzanego okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Rozbój miał miejsce kilka dni tem w Chojnowie. 86-letni mężczyzna został pobity przez napastnika. Gdy nie mógł się bronić, sprawca zabrał mu pieniądze: prawie 1,3 tys. zł. Infromacja o napadzie trafiła do komisariatu w Chojnowie. Ruszyły poszukiwania podejrzanego. Patrol wysłany na miejsce zdarzenia szybko odnalzł mężczyznę podejrzanego o rozbój. Kryminalni z Chojnowa zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 31- letniemu mieszkańcowi zarzutu rozboju.

FOT. POLICJA LEGNICA

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 224 dni temu dnia 18/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 18, 2019 @ 11:09 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Rosną jak na drożdżach

Legnica. Fontanny w parku rosną jak na drożdżach

Read More →