Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Gancarczyk, Ślusarski, Labukas, Subbotin odchodzą

Przez   /   06/06/2016  /   No Comments

– Naturalne jest, że czekają nas roszady w składzie. Zespół trzeba wzmocnić przede wszystkim w formacji ofensywnej – mówił w niedzielę, po przedłużeniu kontraktu z legnickim klubem, trener Ryszard Tarasiewicz. W poniedziałek poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe.

Miedź nie przedłuży wygasających w czerwcu umów z czterema zawodnikami: Bartoszem Ślusarskim, Markiem Gancarczykiem, Tadasem Labukasem oraz Igorem Subbotinem. Labukas wystąpił w 49 meczach Miedzi i zdobył 8 bramek. Ślusarski rozegrał w barwach Miedzi 20 spotkań, w których zdobył 2 bramki. Gancarczyk zagrał w 24 meczach i nie wpisał się na listę strzelców. Igor Subbotin, który do zespołu dołączył w przerwie zimowej, zagrał w 11 meczach, ale nie zdobył żadnej bramki.

Wszystkim dziękujemy za dotychczasowe występy w barwach Miedzi i życzymy powodzenia w dalszej karierze! O dalszych zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

Źródło: Miedź Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1357 dni temu dnia 06/06/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 6, 2016 @ 2:24 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

89841572385390-300x171

Koniec zgrupowania Miedzi – czas na podsumowania

Read More →