WMD MCD
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Maluchownia w SDK “Kopernik” zaprasza dzieci

Przez   /   21/09/2020  /   No Comments

Wszystkie maluchy w wieku 3 – 5 lat mogą czuć się zaproszone do Maluchowni, która stanowi nową propozycję Spółdzielczego Domu Kultury „Kopernik”.

Jak zapewnia instruktorka Jowita Waszczyk-Radłowska, Maluchownia jest dokładnie tym czego brakuje każdemu dziecku w codziennym życiu czyli odrobiną szaleństwa i twórczej zabawy. W „Koperniku” powstało miejsce, w którym dzieci mogą w pełni przeżywać radosne dzieciństwo i przy każdych zajęciach odkrywać swój nieskończony potencjał artystyczny. Mali odkrywcy wielkiego świata uczą się tam przede wszystkim przez zabawę, biorąc udział na przykład w warsztatach o zapachu gumy balonowej, słodkiej truskawki i wanilii. Każde spotkanie będzie połączeniem zabawy, eksperymentowania z materiałami plastycznymi oraz muzyką.

Zajęcia w Maluchowni stanowią bazę do dalszej edukacji. Dziecko, biorąc udział w zajęciach, otwiera się na sztukę i rozwija swoje zmysły. Co ważne, przebywa w gronie rówieśników, co pozytywnie wpływa na jego umiejętność nawiązywania kontaktów oraz wspomaga walkę z nieśmiałością.

Źródło: Spółdzielczy Dom Kultury “Kopernik” w Legnicy

FOT. SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY “KOPERNIK” W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nieumyslne_spowodowanie_smierci_zd

Nieumyślne spowodowanie śmierci

Read More →