UM_Legnica_BiP
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Magazyn Legnica.eu “Kryształem PR-u”

Przez   /   28/05/2013  /   No Comments

Magazyn miejski ?Legnica.eu? zdobył wyróżnienie w prestiżowym konkursie ?Kryształy PR-u?, w kategorii ?Najlepsza gazeta miejska/biuletyn?. Ocenie podlegały m.in.: projekt i rozwiązania graficzne, tematyka, skład, użyteczność dla mieszkańców. W gronie nominowanych do ?Kryształów PR-u? w tej kategorii znalazły się ponadto: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Urząd Miasta Katowic, Gmina Czeladź i Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Ogłoszenie wyników konkursu miało miejsce podczas X Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, odbywającej się w Katowicach od 22 do 24 maja 2013 r.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw jednostek samorządów terytorialnych i organów administracji państwowej jako inspiratorów nowatorskich i kreatywnych działań i rozwiązań, które umożliwiają przemiany. W tym roku na konkurs napłynęło ponad sto zgłoszeń z całej Polski. Jury, pod przewodnictwem prof. dr hab. Sławomira Smyczka, zwróciło uwagę na wysoki poziom edytorski ?Legnica.eu?, jego profesjonalny skład i przejrzystą kompozycję, a także atrakcyjne, użyteczne dla mieszańców treści, które sprzyjają integracji społeczności lokalnej. Podkreślano także walory promocyjne magazynu i jego spójność z systemem identyfikacji wizualnej miasta, poprzez nawiązanie do marki Legnicy.

Organizatorem Konkursu ?Kryształy PR-u? jest Grupa PRC sp. z o.o., organizator Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.

 

źródło: legnica.eu

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

virus-4937553_19204

Raport epidemiologiczny dla LGOM (1.04.2020)

Read More →