DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w ZUS

Przez   /   28/05/2013  /   No Comments

Legnicki Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do swoich placówek wszystkich, którzy chcą skorzystać z poradnictwa w czasie Dnia Otwartego dla Osób Niepełnosprawnych w ZUS. To już w środę, 29 maja.

W czasie Dnia Otwartego ZUS zaprasza szczególnie przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać informacje na temat dofinansowania do wynagrodzenia niepełnosprawnych pracowników. Z poradnictwa skorzystają również osoby niepełnosprawne prowadzące lub zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą ? dowiedzą się o możliwości refundacji składek. Wszyscy zainteresowani Dniem poznają również, jaka jest możliwość wyjazdu do sanatorium z ZUS.

ZUS zaprasza również na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w ZUS w godzinach 9-14 do placówek Zakładu w: Legnicy, Bolesławcu, Głogowie, Górze, Jaworze, Lubinie, Lwówku Śląskim, Polkowicach i Złotoryi.

W czasie Dnia Otwartego gośćmi placówek terenowych legnickiego Oddziału będą zorganizowane grupy uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz placówek szkolnych z regionu, których członkowie odbędą wizytę edukacyjną w Zakładzie. W kilku placówkach legnickiego ZUS zorganizowane zostaną również wystawy prac artystycznych osób niepełnosprawnych.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

91146476_3062849087099527_9176549291236261888_n

Prezydent Legnicy chce odroczenia terminu wyborów

Read More →