UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Licealiści z Legnicy zbierają na wyjazd do USA

Przez   /   16/10/2019  /   1 Comment

Piątka uczniów z V Liceum Ogólnokształcącego staje przed życiową szansą. Jako jedyna grupa w Polsce zakwalifikowali się do udziału w warsztatach programu edukacyjnego TED – Ed w Nowym Jorku. Za naszym pośrednictwem młodzi ludzie proszą o wsparcie.

- Niestety taki wyjazd kosztuje. Potrzebujemy dwudziestu tysięcy złotych. Szukamy sponsorów, prosimy o wsparcie legnickie firmy – jeśli uda się zebrać potrzebną kwotę, to spełnimy swoje marzenia – mówią młodzi ludzie.

Udział w warsztatach, to ważne doświadczenie. Szansa na poznanie innowacyjnych rozwiązań w nauce języka obcego , poznanie ludzi z całego świata i szlifowanie języka angielskiego. Młodzi ludzie uczą się tam kreatywnego myślenia i otwartości na nowe idee.

Każdy, kto chciałby wesprzeć młodych – zdolnych legniczan może to zrobić za pośrednictwem portalu https://zrzutka.pl/c6j5ku.

Artur Guzicki

FOT. ZRZUTKA.PL

    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. Ania pisze:

    Takie zbiórki mają sens. W młodzież warto inwestować. Swoją cegiełkę już dodałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

back-to-school-2680730_1920

„Dobry Start”. Po 300 złotych na wyprawki dla uczniów

Read More →