Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica otwiera w sobotę swój park wodny Aquafun

Przez   /   18/05/2023  /   No Comments

Ze względu na optymistyczne prognozy, już w najbliższą sobotę (21 maja) otworzy się Letni Park Wodny Aquafun w Legnicy. Według synoptyków, w weekend na Dolnym Śląsku ma być nawet do 26 stopni Celsjusza. Zarządzający basenem zapewniają, że woda będzie podgrzana tak, aby każdy nawet największy zmarzluch mógł spędzić przyjemnie czas na miejskim obiekcie. Bilety wstępu kosztują 16 zł od osoby.

Basen sportowy ma mieć 24 stopnie Celsjusza, basen rekreacyjny 26 stopni Celsjusza, a strefa dla dzieci 28 stopni Celsjusza. Urząd Miasta w Legnicy informuje, że do połowy czerwca obiekt będzie otwierany w soboty i niedziele w godz. 11 -19.

Na dobry początek, Aquafun zatrudni animatorów, którzy zadbają o integrację. W sobotę będą prowadzić wspólne zabawy, tańce i inne szaleństwa w wodzie. Serca dzieci podbijać będzie aquafajna maskotka, Ośmiornica Meluzyna. W niedzielę zaplanowano Tik Tok Dance, rywalizację dzieciaki kontra animatorzy, wodną strzelankę oraz konkurs plastyczny.

“Już teraz zapowiadamy także, jakie są plany na pierwszy weekend czerwca. Będzie dużo atrakcji z okazji Dnia Dziecka. 3 i 4 czerwca przygotowano: kule wodne, dmuchańce, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, pokaz baniek mydlanych, muzyka dla najmłodszych, splash dance, warsztaty kreatywne i specjalne odznaki „SUPER PŁYWAK”. Dziewczynki będą mogły skorzystać dodatkowo z oferty stoiska z kolorowymi warkoczykami, a wszystkie dzieci z propozycji sezonowych tatuaży. Po aktywnym spędzeniu czasu w wodzie będzie można nabrać energii, jedząc watę cukrową oraz popcorn” – zdradza w komunikacie o otwarciu Aquafun Urząd Miasta w Legnicy.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Deszcz nie popsuł święta mieszkańcom Złotoryi

Read More →