PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kropiwnicki powalczy o fotel prezydenta Legnicy?

Przez   /   27/10/2016  /   No Comments

W związku z niekorzystnymi dla Platformy Obywatelskiej sondażami portal Wirtualna Polska spekuluje o odchodzeniu znanych posłów tej partii do samorządu. Z artykułu wynika, że Robert Kropiwnicki ma ubiegać się w wyborach za dwa lata o stanowisko prezydenta Legnicy. Co ciekawe, koledzy z partii uważają, że sprawdziłby się również w starciu z Rafałem Dutkiewiczem o Wrocław. – To żart – dementuje newsa WP Robert Kropiwnicki.

 

Wirtualna Polska cytuje anonimowego posła PO, który chwali Roberta Kropiwnickiego, że doskonale zna zarówno Legnicę, jak i pracę w samorządzie. Zanim w 2006 roku odszedł do Sejmu, był przez 4 lata legnickim radnym i – od 2009 roku – przewodniczącym rady. Z Tadeuszem Krzakowskim starł się w wyborach w 2006 roku i poniósł dotkliwą porażkę (5173 głosy i trzecie miejsce po Witoldzie Idczaku oraz Krzakowskim, który wygrał już w pierwszej turze zdobywając poparcie ponad 18,5 tys. wyborców)

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1312 dni temu dnia 27/10/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 27, 2016 @ 12:29 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zietal

Ziętal jedzie. Koronawirus nie wstrzymuje rowerzysty

Read More →