Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Rotkiel i Krzakowski wśród 400 szczęśliwych kobiet

Przez   /   27/10/2016  /   No Comments

W środowy wieczór (26 października) niemal 400 osób wzięło udział w organizowanym przez Urząd Miasta spotkaniu kobiet. To już trzecie takie wydarzenie w tym roku, na którym panie mają okazję do rozmów oraz bliskiego poznania wyjątkowych gości.

- Cieszę się, że ze spotkania na spotkanie jest nas coraz więcej. I choć zawsze uczestniczy wiele legniczanek, to dzisiaj na pewno padł rekord. To pokazuje, że nasze panie chcą się integrować – powiedziała obecna na sali Dorota Purgal, zastępczyni prezydenta miasta.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia był wykład znanej psycholog, Marii Rotkiel. To certyfikowana terapeutka, specjalistka public relations, do 2013 roku doktorantka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale kulturoznawstwa, trener, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka. Autorka poradników psychologicznych. Specjalizuje się między innymi w treningach i terapii wspierającej osoby o zaniżonej samoocenie oraz w doradztwie zawodowym i szkoleniach psychologicznych dotyczących efektywności zawodowej.

Z legniczankami rozmawiała m.in. o tym, jakie typy kobiet funkcjonują w społeczeństwie, jak radzić sobie z trudnymi emocjami czy też jak być szczęśliwym człowiekiem. Na zadane przez Rotkiel pytanie: „Która z pań czuje się szczęśliwą?” niemal cała sala podniosła rękę. Odniósł się do tego gospodarz spotkania, prezydent Tadeusz Krzakowski, który dziękując paniom za przybycie powiedział, że cieszy się z faktu, iż w mieście jest tak wiele szczęśliwych legniczanek i że już piszą do niego panowie, którzy również uważają się za szczęśliwych.

Każda z przybyłych pań otrzymała upominek, a nasi partnerzy zapewnili m.in. słodkie i słone przekąski, dobrą kawę, świeże soki itd. Można było również skorzystać z porad wizażystek, kosmetyczek, ekspertów dekoracji domów czy też porozmawiać o profilaktyce raka piersi.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1249 dni temu dnia 27/10/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 27, 2016 @ 2:37 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

virus-4937553_1920

Raport epidemiologiczny dla terenu LGOM

Read More →