schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Koleje Dolnośląskie dalej jadą z Miedzią Legnica

Przez   /   01/09/2021  /   No Comments

Spółka Koleje Dolnośląskie pozostaje partnerem Miedzi Legnica na kolejny sezon. Logo firmy pojawi się m. in. na Stadionie im. Orła Białego podczas meczów Fortuna 1 Ligi. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość dalszej współpracy!

Koleje Dolnośląskie to największy przewoźnik w naszym regionie, a z jego usług regularnie korzystają także kibice Miedzi. Usytuowanie Stadionu im. Orła Białego w niedalekiej odległości od legnickiego dworca sprawia, że wielu sympatyków futbolu z okolic korzysta z oferty KD, by w komfortowych i bezpiecznych warunkach dotrzeć na obiekt i kibicować Miedzi w walce o ligowe punkty. W ramach nowej umowy logo KD będzie eksponowane na stadionie w Legnicy podczas domowych meczów Miedzi w Fortuna 1 Lidze oraz na rękawku koszulek meczowych zespołu U-15 z Akademii Piłkarskiej Miedzi, który występuje w Centralnej Lidze Juniorów.

– Koleje Dolnośląskie swoją siedzibę mają w Legnicy, a za ich pośrednictwem na nasze mecze dociera wielu kibiców, więc są dla nas naturalnym i bardzo ważnym partnerem. Cieszy nas również, że wielu pracowników KD kibicuje Miedzi. Jestem dumny z tej współpracy i liczę, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści – mówi Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu MKS Miedź Legnica SA.

Dotychczasowa współpraca samorządowego przewoźnika z klubem przebiegała wzorowo, stąd podpisanie nowej umowy, na mocy której KD będą wspierać Miedziankę podczas kolejnych rozgrywek. Koleje Dolnośląskie stawiają na nowoczesność i wygodę podróżnych, a wybór oferty regionalnego przewoźnika pozytywnie wpływa też na otaczające nas środowisko.

- Sport to zdrowie a nowoczesna kolej to transport ekologiczny i bezemisyjny – zwraca uwagę Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich. – Dla nas wspieranie sportu jest równie ważne jak troska o środowisko, dlatego jako spółka odpowiedzialna społecznie stawiamy na dolnośląski sport właśnie. Miedź Legnica jest nam szczególnie bliskim klubem, bo jesteśmy można powiedzieć sąsiadami. Nasze siedziby dzieli zaledwie kilometr. Decyzja o kolejnym sezonie współpracy była jedynie formalnością.

Warto wspomnieć, że partner Miedzi jest również mocno zaangażowany w inicjatywy społeczne. W ramach współpracy w trakcie lockdownu Klub wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi przeprowadził kampanię społeczną przeciw koronawirusowi „Kolej na aktywną pomoc”.

Pełna oferta Kolei Dolnośląskich dostępna jest na portalu kolejedolnoslaskie.pl

Źródło: Koleje Dolnośląskie

RYC. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 88 dni temu dnia 01/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 1, 2021 @ 12:34 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

_dsc1068,klOWfqWibGpC785HlXs

36 medali dla pływaków z legnickiego klubu Wankan

Read More →