AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

OSIR Legnica poleca trening kalisteniczny

Przez   /   02/09/2021  /   No Comments

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na ćwiczenia i metody treningu siłowego z użyciem własnej masy ciała i drążka.

Trening funkcjonalny OSiR zaplanował w dniach:

  • 6 września ( poniedziałek ) , godzina 18:00
  • 13 września ( poniedziałek ), godzina 18:00
  • 20 września ( poniedziałek ), godzina 18:00
  • 27 września ( poniedziałek ), godzina 18:00

Miejce: park kalisteniczny (boczne boisko w parku Miejskim). Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia e-mail: ci@osir.legnica.eu ( w zgłoszeniu mailowym imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny ) .Trening z wykorzystaniem drabinek i drążków odbędzie w parku kalistenicznym przy boiskach lekkoatletycznych.

Kalistenika harmonijnie rozwija wszystkie partie mięśniowe. Wykorzystując drążek możemy wzmacniać mięśnie, barków, ramion oraz brzucha, a przysiady, wykroki i wspięcia zdecydowanie poprawiają wygląd łydek, ud i pośladków.

Jak zacząć przygodę z kalisteniką, jakie zalety ma ta forma ruchu i na co uważać, układając plan treningu kalistenicznego…. podpowie trener personalny Krzysztof Kwiatkowski .

ZASADY UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa w treningu jest zachowanie szczególnej ostrożności zgodnie z zaleceniami organizatora /trenera / służb epidemiologicznych
2. Organizator nie bierze odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników, uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.

3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po treningu spowodowane przez uczestników .

4. Trening odbędzie się w dniu 6, 13, 20, 27 czerwca , godz. 18:00 do 19:00 ( 60 min )

5.Zapisy przyjmowane są mailowo ci@osir.legnica.eu ( w zgłoszeniu mailowym podajemy: imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny )

6. Kontakt : Dział Imprez 76 7233801 / ci@osir.legnica.eu

7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień .

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_0216,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legnica. Wojciech Łobodziński Trenerem Roku

Read More →