schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kobieta zgłosiła oszustwo – oszustką okazała się jej córka

Przez   /   18/05/2023  /   No Comments

Od pół roku do 8 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniej mieszkance powiatu jaworskiego, która podszywając się pod własną matkę wyłudziła telefon komórkowy oraz usługi telekomunikacyjne. 

- Jakiś czas temu Komenda Powiatowa Policji w Jaworze otrzymała zgłoszenie jednej z firm telekomunikacyjnych o podejrzeniu wyłudzenia usługi telekomunikacyjnej przez jedną z mieszkanek powiatu jaworskiego. W wyniku intensywnej pracy operacyjnej jaworskim kryminalnym udało się ustalić sprawcę tego przestępstwa. Okazała się nią 27-letnia córka pokrzywdzonej – opowiada asp. sztab. Ewa Kluczyńska, oficer prasowa jaworskiej policji.

Jak ustalili policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w jaworze, w sierpniu ubiegłego roku kobieta kupiła przez internet telefon komórkowy i zawarła umowę na świadczenie usług na ponad 1200 złotych. Posłużyła się przy tym dowodem tożsamości swojej matki i jej danymi osobowymi. Matka oszustki nie miała o tym pojęcia.

27-latka usłyszała już zarzut oszustwa. Przyznała się do winy. Czeka ją proces przed sądem i co najmniej pół roku za kratami.

FOT. POLICJA JAWOR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 433 dni temu dnia 18/05/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 18, 2023 @ 11:47 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

411-248601

Policjanci zatrzymali samochodowych złodziei

Read More →