BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kieszonkowiec za kratkami. Kradł w Legnicy i Lubinie

Przez   /   31/01/2017  /   No Comments

Legniccy policjanci ustalili i zatrzymali 41-latka podejrzanego o liczne kradzieże kieszonkowe na terenie Legnicy oraz Lubina. Funkcjonariusze rozpoznali sprawcę na nagraniach z monitoringu. Do tej pory policjanci udowodnili zatrzymanemu 7 tego typu czynów. Mężczyzna usłyszał zarzuty o czyny, za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.


- 22 stycznia br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego przy ulicy Poznańskiej – informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda, oficer prasowy legnickiej Policji. – Sprawą tą zajęli się funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Na podstawie zabezpieczonego zapisu monitoringu z kamer funkcjonariusze rozpoznali podejrzanego, gdyż był już wcześniej przez nich zatrzymywany w związku z innymi zdarzeniami.

27 stycznia br. kilka minut po północy doszło do zatrzymania złodzieja. Z analizy zgromadzonego materiału dowodowego wynika, że kieszonkowiec działał na terenie Legnicy i Lubina w okresie listopada 2016 r. do 24 stycznia 2017 r . Jego łupem najczęściej padały telefony, portfele, dokumenty oraz pieniądze.

- Zatrzymany 41-latek był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Obecnie policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności jego przestępczego procederu – dodaje Iwona Król-Szymajda.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1448 dni temu dnia 31/01/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 31, 2017 @ 10:09 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

414-70920

47-latek pojechał wymienić koło. Miał 4 promile alkoholu

Read More →