Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Już w sobotę dożynki w Zagrodnie. Mnóstwo atrakcji

Przez   /   25/08/2023  /   No Comments

Gwiazdy disco polo Luka Rosi oraz Menelaos będą obok bigbeatowców z Trzech Koron gośćmi gminnych dożynek w Zagrodnie. Już jutro (26 sierpnia) wieczorem wystąpią na scenie za urzędem gminy. Wójt Karolina Bardowska zaprasza do Zagrodna od godziny 14. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

Co roku zagrodzieńskie święto plonów ściąga tłumy spragnione dobrej zabawy.

Tegoroczne rozpocznie uroczysta polowa msza święta z podziękowaniem za udane zbiory (godz. 14). Po mszy przewidziano prezentację wieńców dożynkowych poszczególnych sołectw. Jury wskaże i nagrodzi najpiękniejsze. Równocześnie rozpocznie się kiermasz dożynkowy. Będzie można rozsmakować się w wypiekach, nalewkach i potrawach przygotowanych przez wystawców. Do kupienia będą wytwory rękodzieła, ręcznie robiona biżuteria itd.

O godz. 16 na scenę wyjdzie Orkiestra Dęta pod batutą Piotra Koziary, grająca zarówno popowe hity jak i jazzowe standardy. Świetnie sprawdziła się podczas ubiegłorocznych dożynek. Po niej zabawę będą rozkręcać miejscowi muzycy, zespół Swojacy z Zagrodna. Około godz. 17.30 poznamy wyniki konkursów na potrawę z dynią w roli głównej i najpiękniejszy wieniec. O godz. 19 zagrają Trzy Korony, reaktywowana po latach bigbeatowa grupa, której liderem był Krzysztof Klenczon.

O godzinie 20.20 pokaz fireshow zaprezentuje grupa Wernisaż z Jawora. Na koniec ze sceny popłynie muzyka disco polo. Zagrają Luka Rosi (godz. 21.15) i Menelaos (godz. 22.30)

Ponadto organizatorzy dożynek w Zagrodnie obiecują pokazy pierwszej pomocy w wykonaniu gminnych jednostek OSP. Obecna będzie Skrzydlata Ferajna czyli Jakub Bokisz i jego niezwykłe ptaki drapieżne.

Na dzieci będą czekać wesołe miasteczko i darmowe dmuchańce.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

grafika-dzień-ziemi

Cztery dni darmowych dostaw na zakupy w drogerii internetowej i poprzez aplikację Rossmann PL

Read More →