Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Jaworzyńska będzie przejezdna przed świętami

Przez   /   19/12/2016  /   No Comments

Jak informuje firma Skanska, w piątek (23 grudnia) w godzinach popołudniowych planowane jest udostępnienie dla ruchu zamkniętego obecnie odcinka ul Jaworzyńskiej od skrzyżowania z Inwalidów do Handlowej. Dzień później przywrócone zostaną na tym odcinku trasy autobusów komunikacji miejskiej. Tym samym cała przebudowywana ul. Jaworzyńska od ul. Borsuczej do Skarbka będzie przejezdna.

Ruch na jezdni na odcinku Inwalidów do Handlowej będzie się odbywał na wiążącej warstwie asfaltu. Warstwa ścieralna zostanie położona wiosną przyszłego roku.

Uwaga! Będą utrudnienia dla pieszych na odcinku od ul. Żółkiewskiego do ul. Boiskowej, ponieważ ruch będzie odbywał się chodnikiem po jednej stronie ulicy – przy czym na chodniku od Inwalidów do Handlowej po warstwie utwardzonej, a na pozostałym – po kostce brukowej.

Przejścia dla pieszych będą oznakowane pionowo i poziomo. Natomiast jezdnie – oznakowanie pionowe częściowo docelowe, a częściowo organizacja ruchu tymczasowa.

Do kwietnia przyszłego roku zamknięty będzie wjazd na al. Zwycięstwa i ul. Handlową, a ograniczony na ul. Mostową. Tym samym dojazd do giełdy odbywać się będzie ulicami: Grabskiego, Monterską i Myśliwską.

W przyszłym roku na ul. Jaworzyńskiej kontynuowane będą m.in. prace przy budowie chodników, ścieżek rowerowych, enklaw zieleni, małej architektury i oświetlenia.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1205 dni temu dnia 19/12/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 19, 2016 @ 11:25 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

przylbica-huras2-1024x768

Huras drukuje dla szpitala w Legnicy przyłbice ochronne

Read More →