Starostwo
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Jakie są największe zalety diety pudełkowej?

Przez   /   11/09/2021  /   No Comments

Dieta pudełkowa to coraz to częstszy wybór Polaków, jeśli chodzi o planowanie jedzenia. Nie jest to jedynie kwestia mody, ale przede wszystkim wygody oraz zdrowia. Catering dietetyczny z dostawą może być nieoceniony, jeśli chodzi o planowanie codziennego dnia. Jakie są największe zalety takiej usługi? Czy catering dietetyczny dostosuje się do naszych potrzeb?

Ułatwione planowanie dnia

Tradycyjne gotowanie może być smaczne i zdrowie, ale najczęściej wiąże się ze stratą cennego czasu. Przygotowanie niektórych potraw może trwać nawet kilka godzin. Ten czas można poświęcić na zupełnie inne sprawy, również zarobkowe. Dieta pudełkowa zagwarantuje nam ten sam lub wyższy poziom potraw, ale z tą różnicą, że nie straci się nawet sekundy przebytej w kuchni. Catering pudełkowy to jedynie kwestia odebrania posiłku i zjedzenia go w wolnym czasie.

Catering dietetyczny w pełni dostosuje się do potrzeb klienta. Może on odebrać posiłek z samego rana (jeszcze przed pracą o 6:00) albo w godzinach wieczornych. W przypadku tej drugiej opcji wystarczy włożyć go do lodówki, a na drugi dzień będzie w pełni świeży. Trzeba pamiętać, że w ten sposób oszczędza się również czas na zakupy. Gotowanie to bardzo złożony proces, który łącznie zajmuje nam kilka godzin dziennie.

Zdrowy posiłek

Dieta pudełkowa nie przez przypadek stosowana jest przez sportowców czy trenerki fitness. Poszczególne posiłki najczęściej są planowane przez specjalistów od dietetyki. Dzięki temu nie trzeba się martwić o zbyt dużą ilość kalorii. Catering dietetyczny nie pozwala również stracić na wadze. Dostosowany do potrzeb energetycznych klienta będzie zawierał odpowiednio zbilansowany posiłek.

Jedzenie pudełkowe jest zaplanowane w ten sposób, żeby dostarczyć wszystkich możliwych witamin oraz minerałów. Ustala się to w sposób indywidualny. Brana jest pod uwagę płeć, wzrost czy waga. Uwzględnia się również konkretny wysiłek fizyczny. Przykładowo osoba codziennie ćwicząca musi mieć zaplanowaną większa ilość białka. Z kolei osoba biegająca więcej węglowodanów. Inaczej ustala się też dietę dla osób nieuprawiających sportu.

Catering dostosowany do diety

Catering dietetyczny bierze pod uwagę konkretną dietę klienta. Może on sobie zażyczyć braku nadmiernych węglowodanów w diecie lub glutenu. Posiłki mogą w pełni dostosować się do wegetarian i wegan, którzy zrezygnowali z mięsa lub produktów odzwierzęcych. Nie zabraknie również ofert dla osób na diecie Keto, DASH, fleksitariańskiej i wielu innych. Spis posiłków jest ustalany indywidualnie i nie wymaga dodatkowych opłat.

Dobrze zapakowane posiłki

Dieta pudełkowa z dostawą gwarantuje, że posiłki będą w pełni szczelnie zapakowane. Dzięki temu przez dłuższy okres czasu utrzymują świeżość. Można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce, nie tracąc czasu na pakowanie. Świetnie sprawdzą się na uczelni, w pracy czy nawet w drodze na siłownię. Dieta pudełkowa to idealna opcja dla osób, które żyją pełnią życia i stale gdzieś się przemieszczają. Posiłek nie staje się wtedy niezbędną koniecznością, ale dodatkową atrakcją w codziennym życiu.

TIM Catering poza Wrocławiem dowozi do takich miejscowości jak: Nadolice Wielkie, Owsianka, Siechnice, Tyniec Mały, Wróblowice. Zapraszamy!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 15 dni temu dnia 11/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 11, 2021 @ 5:45 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

najlepsze-szafki-metalowe

Półki metalowe wiszące w domu i w biurze

Read More →